motto
Zpět

LUXUSNÍ POSTELE CARPE DIEM

Přidal: Přidáno: 2. 7. 2015 13:46:07

02 Červenec 2015

Čtěte více...

LUXUSNÍ POSTELE CARPE DIEM

Užijte si den krásně odpočatí


Osvěžující spánek je základní podmínkou zdravého fungování každého člověka. Rozlámané tělo a unavená mysl není dobrým výchozím bodem nového dne. Z tohoto důvodu je vysoce žádoucí věnovat nejvyšší pozornost výběru vhodného lůžka. V posteli totiž trávíme přibližně třetinu svého života.
Z vědomí důležitosti spánku pro každodenní život vychází i název značky luxusních postelí Carpe Diem. Naplno užít dne můžete jen dobře odpočati. Návrháři a výrobci švédské značky Carpe Diem vytvářejí nábytek s ohledem na maximální pohodlí a funkčnost. Součástí všech nabízených postelí jsou proto vysoce kvalitní matrace vyrobené pouze z přírodních materiálů.

Luxusní postele a kvalitní matrace pro nejvyšší komfort


Vsaďte na luxusní postele originálního severského designu. Nabízíme kontinentální a polohovatelné postele, vybavené kvalitními matracemi nejvyšších standardů. Ty se stanou nejen základem vašeho zdravého spánku, ale také atraktivním estetickým prvkem interiéru vašeho domova.
Zásadním momentem je provedení jednotlivých detailů a doplňků. Ty jsou tvarově promyšlené a vyráběné pouze z kvalitních přírodních materiálů jako je bavlna, vlna a přírodní latex.
Výrobky Carpe Diem si našli cestu z malého švédského městečka Lysekil do celého světa; od skandinávských sousedů v Norsku přes Francii až po Saudskou Arábii či Austrálii. Naše společnost je nyní nabízí i v České republice.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info