motto
Zpět

Mezinárodní den spánku 17.3.2017

Přidal: Přidáno: 17. 3. 2017 14:46:40

17 Březen 2017

Mezinárodní den spánku 17.3.2017. Je skěvé si připomínat takovéto dny. Víte, že prospíte přibližně 1/3 svého života? Tudíž si myslime, že je důležité, mít kvalitní postel, kde si tu 1/3 svého života budete užívat. Kvůli stresu, pracovnímu vytížení, celodennímu shonu a práci na směny trpí někdy během života poruchami spánku 30 až 40 % lidí. Jak problémům se spánkem předcházet? Jedním z pravidel je optimální teplota v ložnici. Ta by se měla pohybovat mezi 16 a 20 stupni. Druhým pravidlem je kvalitní a pohodlná postel, kam se rádi vracíte. Uléhát do hezky povlečné voňavé postele, kde víte, že jste v ,,bezpečí domova,,. Vstávat do dalšího krásného dne s pocitem vitality a úsměvem. Takový pocit Vám může dopřát kvalitní postel ruční výroby z taštičkových pružin a přírodních materiálů. Přejeme Vám všem krásný den.. a hlavně, krásnou dobrou noc!

Mezinárodní den spánku 17.3.2017

Mezinárodní den spánku 17.3.2017. Je skěvé si připomínat takovéto dny.

Víte, že prospíte přibližně 1/3 svého života? Tudíž si myslime, že je důležité, mít kvalitní postel, kde si tu 1/3 svého života budete užívat. 

Kvůli stresu, pracovnímu vytížení, celodennímu shonu a práci na směny trpí někdy během života poruchami spánku 30 až 40 % lidí. Jak problémům se spánkem předcházet?

Jedním z pravidel je optimální teplota v ložnici. Ta by se měla pohybovat mezi 16 a 20 stupni. 

Druhým pravidlem je kvalitní a pohodlná postel, kam se rádi vracíte. Uléhát do hezky povlečné voňavé postele, kde víte, že jste v ,,bezpečí domova,,. Vstávat do dalšího krásného dne s pocitem vitality a úsměvem. 

Takový pocit Vám může dopřát kvalitní postel ruční výroby z taštičkových pružin a přírodních  materiálů. 

Přejeme Vám všem krásný den.. a hlavně, krásnou dobrou noc

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info