motto
Zpět

Nová showroomová polohovací postel Carpe Diem

Přidal: Přidáno: 13. 4. 2017 13:43:52

13 Duben 2017

Saltö polohovací postel, můžete si nastavit polohu postele, která je vám pohodlná a příjemná.

Nová showroomová polohovací postel Carpe Diem

Cena je exkluzivní horní matrace - můžete si vybrat mezi Premium / Prestige / Luxury. Zahrnuje nastavitelnou základnu a kontinentální matrace. Nohy nejsou zahrnuty v ceně - výběr mezi dostupnými nohy pro postele.
Saltö
Tato úžasná polohovací postel se vyznačuje především skvěle fungujícím polohovacím systémem, který umožňuje maximální pocit komfortu a pohodlí. Salto je plně polohovací postel, která je vhodná i k relaxaci pro všechny členy vaší rodiny. Přináší maximální komfort, a materiály té nejlepší kvality. Tuto polohovací postel můžete využít jak k vašemu spánku, tak i k relaxaci.
Fakta
Saltö má na povrchu měkkou svrchní matraci, která je vyplněna bavlnou/letní strana, vlnou/zimní stana a talalay latex uprostřed. Povrchová matrace je praktická k použití celoročně. Výška 9 cm.

Látky
Naše postele vyrábíme v několika standardních barvách, béžová, světlešedá, tmavěšedá, tmavěhnědá a černá. Postele jsou vystaveny většinou v originálních barvách jak na obrazcích tak i v obchodech. Cena je stejná pokud si zvolíte postel i v jiném barevném provedení.
Saltö Info Sheet
info-salto

 3

 

 

capre1

 

 

carpe

 Cena NOVÉ showromm polohovací postele Carpe Diem: 375.900,- Kč

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info