motto
Zpět

VZNIK CARPE DIEM BEDS OF SWEDEN

Přidal: Přidáno: 19. 8. 2015 11:39:59

19 Srpen 2015

Příběh, který se stal skutečností... čtěte více...

VZNIK CARPE DIEM BEDS OF SWEDEN

Příběh, který se stal skutečností


Je klidný letní podvečer. Muž zakotvil se svou lodí ve městě Lysekil v souostroví Bohuslän. Moře se třpytí a teplé slunce se rozzáří ve schvíli kdy muž vkročil na břeh ostrava. Holými nohy vstoupil na kamenný písek a lehl si na nejbližší vyhřátý vřes, který našel poblíž. Není zde žádné molo nebo pěšina. Jen mírumilovný klid, teplo, moře, muž a jeho loď.


Kdo by věřil, že takhle přesně idea Carpe Diem Beds of Sweden vznikla? Tato myšlenka se začla rozvíjet již na kamenném písku, na vřesu a tentýž podvečer; myšlenka vytvořit postel, aby komfortní lidé mohli rozeznat rozdíl mezi obyčejným spánkem a luxusním spánkem.


Nyní, již dvacet let, jsme špička v prémiovém segmentu postelí na švédském trhu. Dodáváme do 15ti zemí po celém světě. Zvyšujeme naše prodeje rok co rok, rosteme a vyvíjíme se. Každý rok je pro nás výzvou v poslouvání našich produktů pro další klienty, kteří si chtějí dopřát nejluxusnější spánek.


Ale jedna věc se nikdy nezmění. Stále si užíváme vášeň, zábavu a elán při ruční výrobě nejlepších postelích na světě a pocit, že pomáháme lidem k energii do dalšího dne dobrým spánkem.

Stále cítíme ten rozdíl.

Mech

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info