motto

Naše služby

 Nevíte si rady, jakou matraci si vybrat? Rádi Vám dovezeme a na týden zapůjčíme celou postel, či matraci do pohodlí Vašeho domova. 

 

Výběrem Vaší nové postele naše služby nekončí. Rádi se o vše spojené s Vaším pohodlím a komfortem postaráme. Nechte se hýčkat a spěte bez starostí. 

Naše služby: 

* dovoz, výnos  a instalace Vaší nové postele

* demontáž staré postele

* likvidace nebo odvoz staré postele, třeba na chatu :) 

* výměna nepadnoucích postelových nohou k podlaze

* do 30 dnů je možná výměna tvrdosti matrace

* odborné přestěhování postele do jiných prostor

 

Postel se stane nejoblíbenějším místem Vaší rodiny a my se o to rádi postaráme. 

Jsme tam, kde začínají Vaše sny...

==================================================================================================================================================

Naše společnost je dovozce luxusních postelí,  matrací a veškerého ložního příslušenství zvučných značek, vyrobených z přírodního materiálu jako je hedvábí,  bavlna, vlna, přírodní latex, koňské žíně a další.

Ve spánku jste sice ve stavu nevědomí, ale důsledky kvality vašeho spánku jsou evidentní. Spánek výrazně ovlivňuje to, jak žijete ve dne. Po dobré noci přichází samozřejmě i dobrý den!

Kvalitní spánek přináší více než pouhé uspokojení z toho, že jsme se dobře vyspali. Zlepšuje paměť, snižuje riziko infekcí, cukrovky, srdečních nemocí, vyčerpání a dalších nepříznivých stavů.

Potřeba spánku je individuální. Dospělí potřebují spát v průměru sedm hodin denně. Malé děti a kojenci spí mnohem déle, zatímco řada lidí v pokročilejším věku vystačí s pěti nebo šesti hodinami.

Jednou z vžitých mylných představ je, že ve spánku ležíme bez hnutí. To jednoduše není pravda. Ve skutečnosti měníme polohu v průměru pětkrát až desetkrát za hodinu. Je to proto, že tělo potřebuje prokrvit ty části těla, které byly po určitou dobu nehybné.

  • 1vidno
  • polohovací riva
  • tři
  • ona
  • Previous
  • Další

Carpe Diem Beds of Sweden

Carpe Diem Beds of Sweden

Skvělé dny začínají v noci, kvalitním spánkem. Carpe Diem Beds of Sweden je značka luxusních postelí, které jsou vyráběny z přírodních materiálů v nadčasovém designu. Společnost byla založena v roce 1995 a od té doby se stala jedničkou v kvalitě vyrobených postelí. Hlavní sídlo společnosti, stejně jako její dílny, se nachází v malém městě Lysekil. Postele a postelové doplňky Carpe Diem Beds jsou osvědčenou a oblíbenou značkou v zemích jako Norsko, Belgie, Nizozemsko, Dánsko, Finsko, Francie, Švýcarsko, Španělsko a také Velká Británie. Mimo Evropu pak například ve Spojených arabských emirátech, Kuwaitu, Saudské Arábii a Austrálii.

Postele Carpe Diem Beds přinášejí ten pravý spánek který je zapotřebí k regeneraci fyzických a psychických sil lidem na celém světě.

www.carpediembeds.com

 

Rosendahl

Rosendahl

Jen po kvalitním nočním spánku můžete prožít den, v němž budete maximálně aktivní a svěží. Každý člověk stráví spánkem třetinu života. Pokud spíte dobře, budete v bdělém stavu, fyzicky aktivní a psychicky výkonní. Je až neuvěřitelné, nakolik může ručně vyrobená a dokonale zkonstruovaná postel ovlivnit spánek i život během dne.

Vybrali jsme pro Vás několik druhů kvalitních matrací, které můžete vložit do postelového rámu dle Vašeho přání.

www.natynaty.cz

Eichholtz

Eichholtz

Holandská firma Eichholtz je pro vaší představu společnost s historií počítanou na desetiletí. Jejím zakladatelem je Theo Eichholtz (1967), který se po ukončení střední školy a vojenské služby, rozhodl cestovat se svým kamarádem Aukem Wichersem po vzdálených zemích. Na svých cestách se setkávali s originálním a krásným nábytkem, který byl jejich společnou vášní a vyjadřoval hlavně prostředí ve kterém by sami chtěli žít. Pokračování je jednoduché jak sám dnes říká, už pouze historie! Pod vlajkou firmy Eichholtz BV, začal dovážet a prodávat exotický nábytek, osvětlení a krásné doplňky. Vše začalo v Indonesii, ale dnes se jeho pole působnosti rozšířilo i do dalších exotických zemí jako je Barma, Indie, Čína i Thajsko. Nyní má firma Eichholtz více než 50 zaměstnanců, prodává nábytek a doplňky po celém světě a jeho přítel Auke Wichers je stále jeho pravou rukou..

www.eichholtz.com

Mille Notti

Mille Notti

Mnoho fantastických lidí spolupracovalo na této nové kolekci Mille Notti na rok 2015. Umělci, designéři, tiskaři, fotografové, kvalitáři, tkalci a mnoho dalších lidí bez titulů, ale s mnohaletými zkušenostmi. Kolektiv Mille Notti má takovou strategii, že tým pracuje velice intenzivně a s radostí, aby mohli každý den zakončit slovy: „Děkujeme za překrásný den".

www.mille-notti.com

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info