motto

Riva Casa III. Clasic

Riva Casa III. Clasic

Hodnocení produktu: 4.86/5 (7x)

Vaše hodnocení:

Riva Casa III. Clasic Riva-Kontinentální vysoká postel, která je vyrobena z bavlny, vlny a přírodního latexu. Zde si můžete vybrat na každé straně Vámi zvolenou tvrdost. Zde nenajdete žádnou koňskou žíní, takže je určena pro ty, kteří mají rádi přírodní materiály, ale nechtějí koňskou žíní, ale alternativní materiál, jako je Talaylalatex, který je pružný a podporuje pružnost materiálu, aby se netvořily v matraci důlky. Všechny naše postele mají Eco-certifikát a mají 20 letou záruku na poškození rámů a pružin. Věříme, že budete s Vaší novou postelí spokojení po dlouhé roky a stane se Vaším nejoblíbenějším kusem nábytku ve Vašem domově.

  • Cena: 131405 Kč
  • Cena: 159000 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Luxusní postel Riva Casa III. Clasic 

Jsou luxusní postele plné přírodních materiálů.


Složení :

* taštičkové pružiny

* přírodní latex

* bavlna

* vlna

 

Cena za komletní postel rozměru 180x200: 159.000,-Kč s DPH

 

 

Kontinentální vysoká postel, která je vyrobena z bavlny, vlny a přírodního latexu. Zde si můžete vybrat na každé straně Vámi zvolenou tvrdost. Zde nenajdete žádnou koňskou žíní, takže je určena pro ty, kteří mají rádi přírodní materiály, ale nechtějí koňskou žíní, ale alternativní materiál, jako je Talaylalatex, který je pružný a podporuje pružnost materiálu, aby se netvořily v matraci důlky.
Všechny naše postele mají Eco-certifikát a mají 20 letou záruku na poškození rámů a pružin. Věříme, že budete s Vaší novou postelí spokojení po dlouhé roky a stane se Vaším nejoblíbenějším kusem nábytku ve Vašem domově.

 

 

221

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info