motto

Vindö

 Vindö

Hodnocení produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA

LÉTAJÍCÍ POSTEL S TOUCH TECHNOLOGII – ,,STAČÍ JEDEN DOTEK“

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Informace o ceně na prodejně

LÉTAJÍCÍ POSTEL S TOUCH TECHNOLOGII – ,,STAČÍ JEDEN DOTEK"                


" Musí mít postel nohy?" To Je otázka, kterou jsme si položili při navrhování naší příští generace nastavitelného kontinentálního lůžka. Konečným výsledkem je VINDÖ, naše nejpozoruhodnější postel. Perfektní kombinace luxusního komfortu a stylového designu.

Stejně jako poloostrov VINDÖ, který je spojen s pevninou pouze malým pruhem země, tak postel VINDÖ se stěží dotýká země. Postel nese středová noha s podlahovou deskou, vkusně ukrytou pod luxusním kobercem, který dává téměř dojem létání.
Stejně jako všechny Carpe Diem postele, VINDÖ je navržena tak, aby revitalizovala tělo díky hlubokému a pohodlnému spánku. Proto je VINDÖ vybavena patentovaným Contour Pocket System pro nejlepší úlevu těla a pohodlí spánku. VINDÖ obsahuje také několik vibračních masážních programů, které vám pomáhají uvolnit se a relaxovat. Automatické ovládání postele v krční a bederní části, stejně jako nastavitelná opěra nohou, zaručuje, že vaše tělo je vždy podepřeno v jakékoli poloze. Pomocí aplikace VINDÖ můžete komfortně ovládat všechny

funkce postele hlasem, nebo využít dálkový ovladač.

 

 

 

 

 

 

2

informace o ceně na prodejně : Natynaty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info