Postel Sandó Postel Sandó Postel Sandó

Luxusní postel Sandö

Od 250.000 Kč s DPH

cena uvedena za rozměr: 180x200

Tvrdosti: Soft, medium, firm

Výška postele (s povrchovou matrací): 55cm

Doporučená Výška postelových nohou: 13cm

 

Sandö je naše nejoblíbenější klasická kontinentální postel od značky Carpe Diem. Kombinace tří jedinečných pružinových systémů dělá z Sandö vrchol pohodlí. Tato luxusní postel vám pomůže spát jako nikdy předtím.


Mezi horními a spodními pružinami má Sandö střední vrstvu pružin: vzduchovou kapsičku. Tato vrstva umožňuje, aby se postel lépe přizpůsobila vašemu tělu a zároveň poskytla ještě větší stabilitu.

Toto lůžko obsahuje náš patentovaný systém Contour Pocket System a naši "nadnášející" Visco Elastic Bottom vrstvu. Náš patentovaný systém Contour Pocket System pracuje na povrchu postele, přizpůsobuje se každému obrysu těla pro co nejlepší oporu a umožňuje vašim svalům plně regenerovat. Dále je v posteli náš další patent - Visco elastic bottom vrstvu - tlumí tlak od nejtvrdších pracovních pružin, aby netlačil zpět proti vašemu tělu. Tím se vytvoří lepší trvalý krevní oběh, který vám umožní nerušeně spát delší dobu v noci a zvyšuje tak vaše šance na sladký hluboký spánek.

Ručně vyráběné v Lysekilu ve Švédsku.

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126, +420-775 857 090


Sandö

Postel Sando je neuvěřitelně příjemná kontinentální postel, která má všechny tři pružinové systémy, které zkvalitňují váš spánek a kvalitu vašeho životního stylu o další stupeň. Účelem dvojího kapsičkovitého pružinového systému ve středu matrace zaručuje vyšší uvolnění částí vašeho těla, jako jsou ramena a kyčelní klouby. Výška pružinového systému postele Sando přináší krásný pocit „beztíže" který opravdu stojí za to prožít. Postel Sando vám připraví fantastický spací komfort a zároveň je zajímavá svým nadčasovým designem.

Fakta

Sandö má na povrchu měkkou svrchní matraci, která je vyplněna bavlnou/letní strana, vlnou/zimní stana a talalay latex uprostřed. Povrchová matrace je praktická k použití celoročně. Výška 7,5-9 cm.

Látky

Naše postele vyrábíme v několika standardních barvách, béžová, světlešedá, tmavěšedá, tmavěhnědá a černá. Postele jsou vystaveny většinou v originálních barvách jak na obrazcích tak i v obchodech. Cena je stejná pokud si zvolíte postel i v jiném barevném provedení


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Luxusní postel Sandö Máte-li dotaz na produtk Luxusní postel Sandö, můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty

Luxusní postel Malö Luxusní postel Malö Novinka
Od 249.000,-
Luxusní postel Koster Luxusní postel Koster Novinka
Od 223.000,-