Luxusní postele Riva Casa Minimum Luxusní postele Riva Casa Minimum Luxusní postele Riva Casa Minimum Luxusní postele Riva Casa Minimum Luxusní postele Riva Casa Minimum Luxusní postele Riva Casa Minimum Luxusní postele Riva Casa Minimum Luxusní postele Riva Casa Minimum Luxusní postele Riva Casa Minimum Luxusní postele Riva Casa Minimum Luxusní postele Riva Casa Minimum Luxusní postele Riva Casa Minimum Luxusní postele Riva Casa Minimum Luxusní postele Riva Casa Minimum

Luxusní postele Riva Casa Minimum 180x200

Od 89.900 Kč s DPH

Cena uvedena za rozměr 180x200 bez koňské žíně.

Použité materiály: vlna, bavlna a přírodní latex Vita Talay latex

Luxusní kontinentální postel Riva Casa Minimum je nejnovějším členem velmi pohodlných lůžek rodiny Riva Casa, z nichž lze pohodlí matrace, měkkost a zdravotní výhody vyrovnat pouze s ostatními postelemi Riva Casa.

Luxusní Kontinentální postel Minimum je navržena tak, aby zákazníkovi nabídla především dokonalou kvalitu spánku, takže během rušných denních hodin je zajištěn pozitivní pocit. Díky čistým a 100% přírodním materiálům je dosaženo jedinečného a zdravého spánkového prostředí, které je jednou z nejdůležitějších věcí v životě člověka, ale často není dostatečně oceňováno.

Minimum lůžko bylo vytvořeno na základě cíle Kamjo produkovat co nejpohodlnější postel a zároveň nabídnout tělu nejlepší oporu pro dosažení optimální klidové polohy. Kvalita společnosti Riva Casa je zaručena prvky, které se již používají v Minimum kontinentálních postelí, včetně vlny, bavlny a přírodního Vita Talay latexu; To vše vám poskytuje nejlepší kvalitu spánku.

 

 

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126 nebo +420-775 857 090


Luxusní postel Riva Casa Minimum Collection je nejnovějším členem rodiny pohodlných postelí Riva Casa, jejichž pohodlí matrace, měkkost a zdravost lze nalézt pouze u ostatních postelí Riva Casa.

Postel v Minimum Collection je navržena tak, aby uživateli poskytovala prvotřídní perfektní kvalitu spánku, díky které se budete cítit dobře i po namáhajících dnech. Čisté a 100% přírodní materiály vedlou k jedinečně zdravému spánku, jedné z nejdůležitějších věcí v životě člověka, které se často přehlížejí.

Minimum Collection je postavena s cílem vytvořit co nejpohodlnější komfort a zároveň poskytnout tělu nejlepší možnou podporu pro optimální klidovou polohu. Kvalitu této postele zajišťují prvky známé pro postele Riva Casa jako jsou vlna, bavlna a přírodní latex Vita Talay latex. To vše jen proto, aby váš spánek byl co nejlepší.

Údržba o postel
Postele Riva Casa jsou velmi kvalitní, ale stále vyžadují náležitou péči, aby si zachovaly svůj původní tvar, vzhled a pohodlí. Přírodní materiály rády dýchají a nabývají svého původního tvaru; pokud budete postupovat podle našich tipů pro péči, můžete prodloužit životnost vaší postele.

Chcete-li prodloužit životnost vaší postele, stačí dodržovat dva jednoduché tipy:
Při každé výměně povlečení otočte horní matraci
Každé 3-4 měsíce otočte hlavní matraci

Správná údržba postelí Riva Casa je tak snadná!


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Luxusní postele Riva Casa Minimum 180x200 Máte-li dotaz na produtk Luxusní postele Riva Casa Minimum 180x200, můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty