Minimum Collection Minimum Collection Minimum Collection Minimum Collection

Luxusní postele - Minimum Collection

Od 62.900 Kč s DPH

Využijte speciální slevy na lůžko 180x200 v březnu 2020!

30% sleva na postel Minimum Collection Riva Casa

Při objednání postele 180x200 získáte 30% slevu.

 

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126, +420-775 857 090


Minimum Collection je nejnovějším členem rodiny pohodlných postelí Riva Casa, jejichž pohodlí matrace, měkkost a zdravost lze nalézt pouze u ostatních postelí Riva Casa.

Postel v Minimum Collection je navržena tak, aby uživateli poskytovala prvotřídní perfektní kvalitu spánku, díky které se budete cítit dobře i po namáhajících dnech. Čisté a 100% přírodní materiály vedlou k jedinečně zdravému spánku, jedné z nejdůležitějších věcí v životě člověka, které se často přehlížejí.

Minimum Collection je postavena s cílem vytvořit co nejpohodlnější komfort a zároveň poskytnout tělu nejlepší možnou podporu pro optimální klidovou polohu. Kvalitu této postele zajišťují prvky známé pro postele Riva Casa jako jsou vlna, bavlna a přírodní latex Vita Talay. To vše jen proto, aby váš spánek byl co nejlepší.


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Luxusní postele - Minimum Collection Máte-li dotaz na produtk Luxusní postele - Minimum Collection, můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty