Vindö Vindö Vindö

Luxusní postel Vindö

Od 520.000 Kč s DPH

cena uvedena za rozměr: 180x210

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126, +420-775 857 090


LÉTAJÍCÍ POSTEL S TOUCH TECHNOLOGII – ,,STAČÍ JEDEN DOTEK"                


" Musí mít postel nohy?" To Je otázka, kterou jsme si položili při navrhování naší příští generace nastavitelného kontinentálního lůžka. Konečným výsledkem je VINDÖ, naše nejpozoruhodnější postel. Perfektní kombinace luxusního komfortu a stylového designu.

Stejně jako poloostrov VINDÖ, který je spojen s pevninou pouze malým pruhem země, tak postel VINDÖ se stěží dotýká země. Postel nese středová noha s podlahovou deskou, vkusně ukrytou pod luxusním kobercem, který dává téměř dojem létání.
Stejně jako všechny Carpe Diem postele, VINDÖ je navržena tak, aby revitalizovala tělo díky hlubokému a pohodlnému spánku. Proto je VINDÖ vybavena patentovaným Contour Pocket System pro nejlepší úlevu těla a pohodlí spánku. VINDÖ obsahuje také několik vibračních masážních programů, které vám pomáhají uvolnit se a relaxovat. Automatické ovládání postele v krční a bederní části, stejně jako nastavitelná opěra nohou, zaručuje, že vaše tělo je vždy podepřeno v jakékoli poloze. Pomocí aplikace VINDÖ můžete komfortně ovládat všechny

Funkce postele hlasem, nebo využít dálkový ovladač.

 


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Luxusní postel Vindö Máte-li dotaz na produtk Luxusní postel Vindö, můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty

Luxusní postel Malö Luxusní postel Malö Novinka
Od 249.000,-
Luxusní postel Koster Luxusní postel Koster Novinka
Od 223.000,-