Vindö Vindö Vindö

Luxusní postel Vindö - Masážní postel

Od 520.000 Kč s DPH

Cena uvedena za rozměr: 180x210

+ Vibromasáž
+ Automatická podpora beder / krku / chodidla
+ Dobíjecí baterie, doba provozu až 135 cyklů (při výpadku proudu)
+ LED světla pod postel

Výška postele s povrchovou matrací: 55 cm

Ohromte své hosty s naší nejinovativnější, velkolepou postelí. Vindö je výsledek práce skutečného vrcholného designu, který se vznáší těsně nad zemí a spočívá na štíhlém středním sloupu, který je vkusně skryt pod kobercem na míru.

Vindö je vybaven naším patentovaným systémem Contour Pocket System a spodní vrstvou snižující tlak. Upravte svou polohu pro maximální pohodlí pomocí ručního dálkového ovladače nebo smartphonu. S naší aplikací Vindö můžete upravovat a ukládat své oblíbené pozice, užívat si automatické podpory beder a dolních končetin a relaxovat pomocí programu masáže vibrací pules nebo wave. Měkké noční světlo pod postelí svítí jemnou září a dává levitující posteli ještě luxusnější a nadčasový vzhled.

Vindö je k dispozici ve třech provedeních: letící postel s kobercem na míru, s viditelným černým matným povrchem nebo s nohami z nerezové oceli vybavené LED osvětlením.

Kompatibilita s aplikacemi: iOS a Android. Stáhněte si aplikaci Vindö do App Store a Google Play.

Ručně vyráběné v Lysekil, Švédsko.

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126, +420-775 857 090


LÉTAJÍCÍ POSTEL S TOUCH TECHNOLOGII – ,,STAČÍ JEDEN DOTEK"                


" Musí mít postel nohy?" To Je otázka, kterou jsme si položili při navrhování naší příští generace nastavitelného kontinentálního lůžka. Konečným výsledkem je VINDÖ, naše nejpozoruhodnější postel. Perfektní kombinace luxusního komfortu a stylového designu.

Stejně jako poloostrov VINDÖ, který je spojen s pevninou pouze malým pruhem země, tak postel VINDÖ se stěží dotýká země. Postel nese středová noha s podlahovou deskou, vkusně ukrytou pod luxusním kobercem, který dává téměř dojem létání.
Stejně jako všechny Carpe Diem postele, VINDÖ je navržena tak, aby revitalizovala tělo díky hlubokému a pohodlnému spánku. Proto je VINDÖ vybavena patentovaným Contour Pocket System pro nejlepší úlevu těla a pohodlí spánku. VINDÖ obsahuje také několik vibračních masážních programů, které vám pomáhají uvolnit se a relaxovat. Automatické ovládání postele v krční a bederní části, stejně jako nastavitelná opěra nohou, zaručuje, že vaše tělo je vždy podepřeno v jakékoli poloze. Pomocí aplikace VINDÖ můžete komfortně ovládat všechny

Funkce postele hlasem, nebo využít dálkový ovladač.

 


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Luxusní postel Vindö - Masážní postel Máte-li dotaz na produtk Luxusní postel Vindö - Masážní postel, můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty

Luxusní postel Malö Luxusní postel Malö Novinka
Od 249.000,-
Luxusní postel Koster Luxusní postel Koster Novinka
Od 223.000,-