Saltö

Luxusní postel Saltö

Od 344.000 Kč s DPH

Cena uvedena za rozměr: 180x210

 

 

Luxusní postel Sandö je naše nejoblíbenější klasická kontinentální postel. Kombinace tří jedinečných pružinových systémů dělá ze Sandö vrchol pohodlí. Tato luxusní postel vám pomůže spát jako nikdy předtím.


Mezi horními a spodními pružinami má Sandö střední vrstvu pružin: X-kapsu. Tato vrstva umožňuje, aby se postel lépe přizpůsobila vašemu tělu a zároveň poskytla ještě větší stabilitu.

Toto lůžko obsahuje náš patentovaný systém Contour Pocket System a náš patent odlehčení tlaku Elastic Bottom vrstvu. Náš patentovaný systém Contour Pocket System pracuje na povrchu postele, přizpůsobuje se každému obrysu pro co nejlepší oporu a umožňuje vašim svalům plně reagovat. Dále je v posteli náš další patent - Visco Elastic Bottom vrstva - nechá tlak od nejtvrdších pracovních pružin ustupovat, místo aby tlačil zpět proti vašemu tělu. Tím se vytvoří lepší trvalý krevní oběh, který vám umožní nerušeně spát delší dobu v noci a zvyšuje tak vaše šance na sladký hluboký spánek.

Ručně vyráběné v Lysekilu ve Švédsku

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126 nebo +420-775 857 090


Skaftö

Nastavitelná kontinentální postel, která vám připraví neuvěřitelný komfort, který předčí vaše očekávání. Spodní část je vedle pružinového systému vybavena i speciálními pružinami, díky nimž se spolu s novým patentovaným pružinovým švédským systémem stává postel Skafto maximálně pohodlná. Svrchní pružiny se dokonale přizpůsobí každé křivce vašeho těla a uleví mu od napětí v bederní a krční části. Těžší části Vašeho těla aktivují dva spodní pružinové systémy postele. Díky této skvělé spolupráci mezi různými pružinovými systémy je postel vždy měkká a poddajná a zároveň tělu poskytuje veškerou potřebnou podporu bederní páteře, kterou můžete sami dle svých potřeb regulovat.

Fakta

Skaftö má na povrchu měkkou svrchní matraci, která je vyplněna bavlnou/letní strana, vlnou/zimní stana a talalay latex uprostřed. Povrchová matrace je praktická k použití celoročně. Výška 9 cm.

Látky

Naše postele vyrábíme v několika standardních barvách, béžová, světlešedá, tmavěšedá, tmavěhnědá a černá. Postele jsou vystaveny většinou v originálních barvách jak na obrazcích tak i v obchodech. Cena je stejná pokud si zvolíte postel i v jiném barevném provedení.


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Luxusní postel Saltö Máte-li dotaz na produtk Luxusní postel Saltö, můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty

Luxusní postel Malö Luxusní postel Malö Novinka
Od 249.000,-
Luxusní postel Koster Luxusní postel Koster Novinka
Od 223.000,-