Luxusní postele Riva Casa Classic Luxusní postele Riva Casa Classic 180x200 Luxusní postele Riva Casa Classic 180x200 Luxusní postele Riva Casa Classic 180x200 Luxusní postele Riva Casa Classic 180x200 Luxusní postele Riva Casa Classic 180x200 Luxusní postele Riva Casa Classic 180x200

Luxusní postele Riva Casa Classic

Od 179.000 Kč s DPH

Vyberte rozměry produktu
0

Cena za rozměr: 180x200cm
Tvrdosti: Soft, Medium, Hard, Extra Hard.
Použité materiály: 21 vrstev výplňového materiálu, jako je vlna, bavlna, přírodní Vita Talalay latex a taštičkové pružiny ze skandinávské oceli. Luxusní Skandinávské postele Classic je stěžejní kontinentální postel značky Riva Casa, což z ní činí jednu z nejpopulárnějších možností. Komfort, odolnost a vzhled postele Classic dosáhly nového limitu.

Luxusní postele Riva Casa Classic nabízí vhodne prostředí pro zdravý a klidný spánek. A to především díky ruční výrobě skandinávských mistrů a použitých 100% přírodních materiálů.

Nevhodná matrace je často jedním z hlavních důvodů, proč lidé spí nekvalitně. Naše postel Classic je navržena tak, aby poskytovala co možná nejlepší podporu každé části vašeho těla.

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126 nebo +420-775 857 090


Riva Casa Classic - Kontinentální vysoká postel, která je vyrobena z bavlny, vlny a přírodního latexu. Zde si můžete vybrat na každé straně Vámi zvolenou tvrdost. Tato postel je zejména pro ty, kteří preferují přírodní materiály kromě koňské žíně jako je jsou: bavlna, vlna, skandinávská borovice, ocel nebo Talalay latex, který je pružný a podporuje elasticitu materiálu, aby se netvořily v matraci důlky. Všechny naše postele mají Eco-certifikát a mají 20ti letou záruku na poškození rámů a pružin. Věříme, že budete s Vaší novou postelí spokojení po dlouhé roky a stane se Vaším nejoblíbenějším kusem nábytku ve Vašem domově.

Údržba postele
Postele Riva Casa jsou velmi kvalitní, ale stále vyžadují náležitou péči, aby si zachovaly svůj původní tvar, vzhled a pohodlí. Přírodní materiály rády dýchají a nabývají svého původního tvaru; pokud budete postupovat podle našich tipů pro péči, prodloužíte životnost vaší postele.

Chcete-li prodloužit životnost vaší postele, stačí dodržovat dva jednoduché tipy:
Při každé výměně povlečení otočte horní matraci
Každé 3-4 měsíce otočte hlavní matraci

Správná údržba postelí Riva Casa je tak snadná!


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Luxusní postele Riva Casa Classic Máte-li dotaz na produkt Luxusní postele Riva Casa Classic, můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty

Topper Standard Topper Standard
Od 21.900,-
Topper Luxury Topper Luxury
Od 33.900,-
Luxusní matrace Riva Casa Luxury Luxusní matrace Riva Casa Luxury TOP produkt
Od 120.900,-
Collection DAS Collection DAS
Od 2.500,-