Luxusní postele Riva Casa Classic 180x200 Luxusní postele Riva Casa Classic 180x200 Luxusní postele Riva Casa Classic 180x200 Luxusní postele Riva Casa Classic 180x200 Luxusní postele Riva Casa Classic 180x200 Luxusní postele Riva Casa Classic 180x200 Luxusní postele Riva Casa Classic 180x200

Luxusní postele Riva Casa Classic 180x200

Od 165.000 Kč s DPH

Cena za rozměr: 180x200 bez koňské žíně. Tvrdosti: Soft, Medium, Hard, Extra Hard. Použité materiály: 21 vrstev výplňového materiálu, jako je vlna, bavlna, přírodní Vita Talalay latex a taštičkové pružiny ze skandinávské oceli. Luxusní Skandinávské postele Classic je stěžejní kontinentální postel značky Riva Casa, což z ní činí jednu z nejpopulárnějších možností, kterou zákazníci velmi oceňují. Komfort, odolnost a vzhled postele Classic dosáhly nového limitního stavu.

Luxusní postele Classic nabízí nejlepší kvalitu spánku pro zdravé spací prostředí, čehož bylo dosaženo pouze ruční prací estonských mistrů pomocí čistých a přírodních materiálů.

Nepříjemná matrace je často jedním z hlavních důvodů, proč lidé dobře nespí. Naše postel Classic je navržena tak, aby poskytovala co nejlepší podporu vašemu tělu. Lůžko Classic má 21 vrstev výplňového materiálu, jako je vlna, bavlna, přírodní Vita Talalay latex a taštičkové pružiny.

Zde si můžete vybrat na každé straně jinou tvrdost. V této posteli nenajdete žádnou koňskou žíní, takže je určena pro ty, kteří mají rádi přírodní materiály, ale nechtějí koňskou žíní, ale alternativní materiál, jako je Talaylalatex, který je pružný a podporuje pružnost materiálu, aby se netvořily v matraci důlky. Všechny naše postele mají Eco-certifikát a mají 20 letou záruku na poškození rámů a pružin. Věříme, že budete s Vaší novou postelí spokojení po dlouhé roky a stane se Vaším nejoblíbenějším kusem nábytku ve Vašem domově.

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126 nebo +420-775 857 090


Riva Casa III. Clasic Riva-Kontinentální vysoká postel, která je vyrobena z bavlny, vlny a přírodního latexu. Zde si můžete vybrat na každé straně Vámi zvolenou tvrdost. Zde nenajdete žádnou koňskou žíní, takže je určena pro ty, kteří mají rádi přírodní materiály, ale nechtějí koňskou žíní, ale alternativní materiál, jako je Talaylalatex, který je pružný a podporuje pružnost materiálu, aby se netvořily v matraci důlky. Všechny naše postele mají Eco-certifikát a mají 20 letou záruku na poškození rámů a pružin. Věříme, že budete s Vaší novou postelí spokojení po dlouhé roky a stane se Vaším nejoblíbenějším kusem nábytku ve Vašem domově.

 

Údržba o postel
Postele Riva Casa jsou velmi kvalitní, ale stále vyžadují náležitou péči, aby si zachovaly svůj původní tvar, vzhled a pohodlí. Přírodní materiály rády dýchají a nabývají svého původního tvaru; pokud budete postupovat podle našich tipů pro péči, můžete prodloužit životnost vaší postele.

Chcete-li prodloužit životnost vaší postele, stačí dodržovat dva jednoduché tipy:
Při každé výměně povlečení otočte horní matraci
Každé 3-4 měsíce otočte hlavní matraci

Správná údržba postelí Riva Casa je tak snadná!


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Luxusní postele Riva Casa Classic 180x200 Máte-li dotaz na produtk Luxusní postele Riva Casa Classic 180x200, můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty