Luxury Luxury Luxury Luxusní postele Riva Casa Luxury

Luxusní postele Riva Casa Luxury 180x200

Od 241.000 Kč s DPH

Cena uvedena za rozměr 180x200 s koňskou žíní.

Postele Riva Casa Luxury v této velikosti obsahuje celkem: 12 600 g vlny (60%) a bavlny (40%); 6948 g žíně; 1080 g vlny, 9273ks pružin

Výška nohou: 13-19cm.

Tvrdosti: Soft, Medium, Hard, Extra Hard

Použité materiály: 28 vrstev výplňového materiálu, jako je vlna, bavlna, přírodní Vita Talalay latex, koňská žíně a taštičkové pružiny ze skandinávské oceli.

 

Kdyby měl luxus jméno, bylo by to Riva Casa Luxury. Naše nejluxusnější a nejměkčí postel je měřítkem skutečného pohodlí, jako žádná jiná postel.

Luxusní Skandinávské postele Luxury je absolutní mistrovská třída nejvyšší kvality, která díky více než 9 000 pružinám zajišťuje nejlepší odpočinek pro vaše tělo, jaké jste dosud nezažili.

Stejně jako všechny ostatní postele Riva Casa je i Luxury v Estonsku ručně vyráběn. Nejlepší řemeslníci společnosti Riva Casa vyrábí postele, které se skládají pouze z přírodních a nejlepších výplňových materiálů pro Vaše tělo a zdraví. Například koňských žíní, vlny, bavlny a Vita Talalay® latexu, které jsou poskládány do 28 různých vrstev.

Pro zajištění ještě většího pohodlí je matrace vybavena 9273 pružinami, díky kterým je vaše tělesná hmotnost rovnoměrně rozložena na matraci, což zajišťuje maximální pohodlí a měkkost a tím i odpočinek.

Toto je nejluxusnější postel z řady Riva Casa - Luxury. Postel, kde každou minutu spánku trávíte, je jako zlato, ne-li víc.

 

 

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126 nebo +420-775 857 090


Riva Casa II. Luxury - Tato kontinentální postel je díky dokonale propracovaným detailům a jedinečnému designu jednou z nejexkluzivnějších postelí. Pro všechny milovníky přírodních materiálů, koňské žíně, bavlny, vlny. Pro všechny, kteří si potrpí na spaní na vysokých vrstvených matracích, jsme vyvinuli unikátní metodu vrstvení, které této posteli dodává výjimečnou měkkost, poddajnost a pružnost. Splňuje veškeré požadavky náročných zákazníků na kvalitu a pohodlí postele.Nejbezpečnější způsob, jak zajistit, aby byla postel té nejvyšší kvality a měla co nejdelší životnost, je vyrobit ji ručně. Ručně se také šije každá část matrace Riva Casa – jedině tato výrobní metoda vede ke zrodu dokonalé matrace pro maximální pohodlí a odpočinek. Naše postele Riva-Casa si můžete vybrat v různých tvrdostech od měkké až po extra tvrdou. Na každé straně matrace si můžete zvolit Vaší oblíbenou tvrdost.Naše postele se vyrábějí ve Skandinávii, dle dlouholetých zkušeností se používají pouze ty nejkvalitnější materiály, které jsou našemu organismu nejpříjemnější. Žádné umělé materiály, nebo chemicky zpracované materiály v nich nenajdete.

 

Údržba o postel
Postele Riva Casa jsou velmi kvalitní, ale stále vyžadují náležitou péči, aby si zachovaly svůj původní tvar, vzhled a pohodlí. Přírodní materiály rády dýchají a nabývají svého původního tvaru; pokud budete postupovat podle našich tipů pro péči, můžete prodloužit životnost vaší postele.

Chcete-li prodloužit životnost vaší postele, stačí dodržovat dva jednoduché tipy:
Při každé výměně povlečení otočte horní matraci
Každé 3-4 měsíce otočte hlavní matraci

Správná údržba postelí Riva Casa je tak snadná!


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Luxusní postele Riva Casa Luxury 180x200 Máte-li dotaz na produtk Luxusní postele Riva Casa Luxury 180x200, můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty