Topper Standard

Topper Standard

Od 21.900 Kč s DPH

Vyberte rozměry produktu
 
0

Povrchová matrace k postelím Riva Casa

Cena uvedena za rozměr 180x200cm

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126 nebo +420-775 857 090


Hledáte-li matraci, která by vám poskytla pohodlný a zdravý spánek, pak se určitě podívejte na tuto povrchovou matraci s vynikajícím složením.

Matrace je tvořena z prémiových materiálů, jako je čalouněná látka, vlna a bavlna. Tyto materiály poskytují matraci maximální pohodlí a podporu, a to díky jejich schopnosti regulovat teplotu těla a udržovat optimální vlhkost.

Vrstva vlny a bavlny s poměrem 60:40 a hmotností 500 g/m² se nachází jak na horní, tak na spodní straně matrace a vytváří tak základní stavební kámen této matrace. Tento materiál má vynikající termoregulační vlastnosti a poskytuje dokonalou izolaci proti teplu i chladu, takže se vám bude v létě spát příjemně chladno a v zimě teploučko.

Pro zajištění optimální podpory těla a tlumení tlaku jsou do matrace začleněny 45mm polštářky z Vita Talalay® latexu. Tento materiál má neuvěřitelně pružnou a odolnou strukturu, která se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a nabízí tak dokonalý pocit pohodlí.

Matrace je uzavřena čalouněnou látkou, která zajišťuje příjemný a měkký povrch pro vaše tělo. Tento materiál dodává matraci nejenom luxusní vzhled, ale také zaručuje její dlouhou životnost.

Celkově vzato, tato povrchová matrace je ideální pro ty, kteří hledají kvalitní, pohodlnou a zdravou matraci. S jejím jedinečným složením a prvotřídními materiály vám poskytne dokonalý noční spánek a regeneraci těla.

Složení povrchové matrace:
1. čalouněná látka
2. Vlna (60 %) a bavlna (40 %) - 500 g/m 2
3. Vita Talalay® latex - 45 mm
4. Vlna (60%) a bavlna (40%) - 500 g/m 2
5. Čalouněná látka


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Topper Standard Máte-li dotaz na produkt Topper Standard, můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty

Topper Standard Topper Standard
Od 21.900,-
Topper Luxury Topper Luxury
Od 33.900,-
Luxusní matrace Riva Casa Luxury Luxusní matrace Riva Casa Luxury TOP produkt
Od 120.900,-
Collection DAS Collection DAS
Od 2.500,-