Luxusní nábytek  - EICHHOLTZ Luxusní nábytek  - EICHHOLTZ Luxusní nábytek  - EICHHOLTZ Luxusní nábytek  - EICHHOLTZ Luxusní nábytek  - EICHHOLTZ Luxusní nábytek  - EICHHOLTZ

Luxusní nábytek - EICHHOLTZ

https://www.eichholtz.com/  
 

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126 nebo +420-775 857 090


Holandská firma Eichholtz je pro vaší představu společnost s historií počítanou na desetiletí. Jejím zakladatelem je Theo Eichholtz (1967), který se po ukončení střední školy a vojenské služby, rozhodl cestovat se svým kamarádem Aukem Wichersem po vzdálených zemích. Na svých cestách se setkávali s originálním a krásným nábytkem, který byl jejich společnou vášní a vyjadřoval hlavně prostředí ve kterém by sami chtěli žít. Pokračování je jednoduché jak sám dnes říká, už pouze historie! Pod vlajkou firmy Eichholtz BV, začal dovážet a prodávat exotický nábytek, osvětlení a krásné doplňky. Vše začalo v Indonesii, ale dnes se jeho pole působnosti rozšířilo i do dalších exotických zemí jako je Barma, Indie, Čína i Thajsko. Nyní má firma Eichholtz více než 50 zaměstnanců, prodává nábytek a doplňky po celém světě a jeho přítel Auke Wichers je stále jeho pravou rukou.

V případě zájmu o dané zboží nás kontaktujte.


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Luxusní nábytek - EICHHOLTZ Máte-li dotaz na produtk Luxusní nábytek - EICHHOLTZ, můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty