Luxusní postele Riva Casa Minimum 10

Luxusní postele Riva Casa Minimum 15

Od 117.000 Kč s DPH

Vyberte rozměry produktu
0

Cena uvedena za rozměr 180x200cm

Použité materiály: vlna, bavlna, přírodní latex Vita Talay latex, foam

Luxusní kontinentální postel Riva Casa Minimum je nejnovějším členem velmi pohodlných lůžek rodiny Riva Casa, z nichž lze pohodlí matrace, měkkost a zdravotní výhody vyrovnat pouze s ostatními postelemi Riva Casa.

Luxusní Kontinentální postel Minimum je navržena tak, aby zákazníkovi nabídla především dokonalou kvalitu spánku, takže během rušných denních hodin je zajištěn pozitivní pocit. Minimum lůžko bylo vytvořeno na základě cíle, produkovat co nejpohodlnější postel a zároveň nabídnout tělu nejlepší oporu pro dosažení optimální klidové polohy. Kvalita společnosti Riva Casa je zaručena prvky, které se již používají v Minimum kontinentálních postelí, včetně vlny, bavlny a přírodního Vita Talay latexu; To vše vám poskytuje nejlepší kvalitu spánku.

 

 

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126 nebo +420-775 857 090


Luxusní postel Riva Casa Minimum Collection je nejnovějším členem rodiny pohodlných postelí Riva Casa, jejichž pohodlí matrace, měkkost a zdravostnî nezávadnost lze nalézt pouze u ostatních postelí Riva Casa.

Minimum Collection je postavena s cílem vytvořit co nejpohodlnější komfort a zároveň poskytnout tělu nejlepší možnou podporu pro optimální klidovou polohu. Kvalitu této postele zajišťují prvky známé pro postele Riva Casa jako jsou vlna, bavlna a přírodní latex Vita Talay latex. To vše jen proto, aby váš spánek byl co nejlepší.

Údržba postele
Postele Riva Casa jsou velmi kvalitní, ale stále vyžadují náležitou péči, aby si zachovaly svůj původní tvar, vzhled a pohodlí. Přírodní materiály rády dýchají a nabývají svého původního tvaru; pokud budete postupovat podle našich tipů pro péči, můžete prodloužit životnost vaší postele.

Chcete-li prodloužit životnost vaší postele, stačí dodržovat dva jednoduché tipy:
Při každé výměně prostěradla otočte horní matraci
Správná údržba postelí Riva Casa je tak snadná!


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Luxusní postele Riva Casa Minimum 15 Máte-li dotaz na produkt Luxusní postele Riva Casa Minimum 15, můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty

Topper Standard Topper Standard
Od 21.900,-
Topper Luxury Topper Luxury
Od 33.900,-
Luxusní matrace Riva Casa Luxury Luxusní matrace Riva Casa Luxury TOP produkt
Od 120.900,-
Collection DAS Collection DAS
Od 2.500,-