Luxusní postele Riva Casa Habana Luxusní postele Riva Casa Habana Luxusní postele Riva Casa Habana Luxusní postele Riva Casa Habana Luxusní postele Riva Casa Habana

Luxusní postele Riva Casa Habana

Od 215.000 Kč s DPH

Vyberte rozměry produktu
0

Cena uvedena postel o rozměru 180x210cm

Postel v rozměru 105x200 obsahuje celkem: 5400g vlny (60%), bavlny (40%) a 1653 ks pružin

Postel v rozměru 180x200cm váží celkem 187kg

Výška nohou: 13-19 cm.

Tvrdosti: Soft, Medium, Hard, Extra Hard, Super Hard a Stone Hard. 

Výška lůžka (bez nohou a opěrky hlavy): 55cm

Každé lůžko má svůj vlasní motor, který se stará a polohování postele.

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126 nebo +420-775 857 090


Luxusní postel Riva Casa Habana - Stisknutím jednoho tlačítka, můžete nastavit polohu postele pro čtení, meditaci nebo relaxaci. Stisknutím jiného tlačítka, nastavíte spodní část postele tak, abyste byli v dokonalé poloze pro odpočinek. Po dalším stisknutí tlačítka, nastavíte postel do vodorovné polohy a vychutnáte si krásu hlubokého spánku. Po noci strávené osvěžujícím spánkem si na dálkovém ovladači změníte polohu postele například do sedu. V posteli si můžete na chvíli odpočinout po příchodu z práce – nastavte si vrchní, či spodní část postele do oblíbené polohy a přečtěte si oblíbenou knihu, nebo jen sledujte televizi. Postel Riva Casa Habana bude v každém případě místem, kde se budete cítit příjemně a v bezpečí. Učiníte z ní nejpoužívanější místo ve Vašem domově.

Účelem vytvoření postele bylo poskytnout co největší pohodlí, a proto má matrace až 21 vrstev výplňového materiálu. Obsah postele je složen z přírodních materiálů, jako je: vlna, bavlna, skandinávská ocel a borovice, nebo přírodní Vita Talalay latex - stejně jako všechny naše ostatní postele.

Nastavitelná postel Habana se díky motorovému systému snadno přizpůsobí potřebám zákazníka. Tímto způsobem lze postel snadno napolohovat k odpočinku v optimální poloze, kde můžete strávit příjemné chvíle, které jsou nezbytné pro rychlé osvěžení těla.

Postel je nastavitelná pomocí snadno použitelného bezdrátového dálkového ovládání. Požadovanou polohu můžete rychle a pohodlně nastavit jak v bederní částí, tak na spodní části postele. Do postele jsme také integrovali systém, který udržuje matraci v požadované poloze.

Spolehlivost motorového systému postele je po mnoho let zajištěna nejvyššími kvalitativními vlastnostmi Riva Casa; To vše dělá vaše chvíle v posteli nejpříjemnější.

Složení povrchové matrace: 
1. Látka
2. Vlna (60%) a bavlna (40%) -500g/m2
3. Přírodní Vita Talalay® latex - 45 mm
4. Vlna (60%) a bavlna (40%) -500g/m2
5. Látka
 
Složení rámu s motorem:
6. Čalouněná látka
7. Vlna (60 %) a bavlna (40 %) - 1000g/m2
8. Přírodní Vita Talalay® latex - 30 mm
9. Rohové pružiny - 4 ks
10. Kapsičkovité pružiny - 240 ks/m2
11. Kapsičkovité pružiny - 218 ks/m2
12. Kvalitní dřevěný základní rám
 

Údržba o postel
Postele Riva Casa jsou velmi kvalitní, ale stále vyžadují náležitou péči, aby si zachovaly svůj původní tvar, vzhled a pohodlí. Přírodní materiály rády dýchají a nabývají svého původního tvaru; pokud budete postupovat podle našich tipů pro péči, můžete prodloužit životnost vaší postele.

Chcete-li prodloužit životnost vaší postele, stačí dodržovat dva jednoduché tipy:
Při každé výměně povlečení otočte horní matraci
Správná údržba postelí Riva Casa je tak snadná!


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Luxusní postele Riva Casa Habana Máte-li dotaz na produkt Luxusní postele Riva Casa Habana, můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty

Topper Standard Topper Standard
Od 21.900,-
Topper Luxury Topper Luxury
Od 33.900,-
Luxusní matrace Riva Casa Luxury Luxusní matrace Riva Casa Luxury TOP produkt
Od 120.900,-
Collection DAS Collection DAS
Od 2.500,-