Luxusní matrace Riva Casa Luxury Luxusní matrace Riva Casa Luxury Luxusní matrace Riva Casa Luxury Luxusní matrace Riva Casa Luxury Luxusní matrace Riva Casa Luxury Luxusní matrace Riva Casa Luxury

Luxusní matrace Riva Casa Luxury

Od 120.900 Kč s DPH

Vyberte rozměry produktu
 
0

Cena za rozměr 180x200 cm

Tvrdosti: Soft, Medium, Hard, Extra Hard, Super Hard a Stone Hard. 

Nevhodná matrace je často jedním z hlavních důvodů, proč lidé spí nekvalitně. Naše postel Classic je navržena tak, aby poskytovala co možná nejlepší podporu každé části vašeho těla.

Typy čalounění: vertikální nebo bodové prošití matrace

Matrace Luxury jsou absolutní mistrovskou třídou té nejvyšší kvality, která díky více než 9 000 pružinám zajišťuje nejlepší odpočinek pro vaše tělo, jaké jste dosud nezažili.
Stejně jako všechny ostatní matrace Riva Casa je i Luxury ve Skandinávii vyráběn ručně. Nejlepší řemeslníci vyrábí postele, které se skládají pouze z nejlepších přírodních výplňových materiálů pro vaše tělo a zdraví. Například koňská žíně, vlna, bavlna a Vita Talalay latex, které jsou na sebe poskládány.

Pro zajištění ještě většího pohodlí je matrace vybavena 9273 pružinami, díky kterým je vaše tělesná hmotnost rovnoměrně rozložena na matraci, což zajišťuje maximální pohodlí, měkkost a tím i odpočinek.
Toto je nejluxusnější matrace z řady Riva Casa - Luxury. Postel, kde každou minutu spánku trávíte, je jako zlato, ne-li víc.

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126 nebo +420-775 857 090


Matrace Riva Casa Luxury je díky dokonale propracovaným detailům a jedinečnému designu jednou z nejexkluzivnějších matrací na trhu. Tento mistrovský kousek je chodný zejména pro milovníky přírodních materiálů, koňské žíně, bavlny, vlny nebo přírodního Vita Talalay latexu. Pro všechny, kteří si potrpí na spaní na vysokých vrstvených matracích, jsme vyvinuli unikátní metodu vrstvení, které této posteli dodává výjimečnou měkkost, poddajnost a pružnost. Splňuje veškeré požadavky náročných zákazníků na kvalitu a pohodlí postele. Nejbezpečnější způsob, jak zajistit, aby byla postel té nejvyšší kvality a měla co nejdelší životnost, je vyrobit ji ručně. Ručně se také šije každá část matrace Riva Casa – jedině tato výrobní metoda vede ke zrodu dokonalé matrace pro maximální pohodlí a odpočinek.

Naše postele Riva-Casa si můžete vybrat v různých tvrdostech od měkké až po Tvrdou jako kámen. Na každé straně matrace si můžete zvolit Vaší oblíbenou tvrdost. Naše postele se vyrábějí ve Skandinávii, dle dlouholetých zkušeností se používají pouze ty nejkvalitnější materiály, které jsou našemu organismu nejpříjemnější. Žádné umělé, nebo chemicky zpracované materiály v nich nenajdete.

Všechny naše postele mají Eco-certifikát a mají 20 letou záruku na poškození rámů a pružin. Věříme, že budete s Vaší novou postelí spokojení po dlouhé roky a stane se Vaším nejoblíbenějším kusem nábytku ve Vašem domově.

Můžete si vybrat matraci ve stupni měkkosti , který vám vyhovuje : měkká, střední, pevná, velmi pevná, super pevná a pevná jako skála. Čekáme na Vás v našem showroomu v Praze, kde si můžete tvrdosti osobně vyzkoušet.

Matrace Riva Casa Classic je 100% ruční práce a proto je doba výroby delší než u pěnových a dodací lhůta je 6-8 týdnů..

 

Složení matrace:
1. Čalouněná látka
2. Vlna (60 %) a bavlna (40 %) - 1000 g/m 2
3. Koňské žíně - 800 g/m 2
4. HD mini taštičkové pružiny - 694 ks/m 2
5. Mini taštičkové pružiny - 340 ks/m 2
6. Rohové pružiny - 4 ks
7. Taštičkové pružiny - 240 ks/m 2
8. Mini taštičkové pružiny - 340 ks/m 2
9. HD taštičkové pružiny - 694 ks/m 2
10. Koňské žíně - 800g/m 2
11. Vlna (60 %) a bavlna (40 %) - 1000 g/m 2
12. Čalouněná látka

Výška matrace: 28 cm

Údržba matrace
Matrace Riva Casa jsou velmi kvalitní, ale stále vyžadují náležitou péči, aby si zachovaly svůj původní tvar, vzhled a pohodlí. Přírodní materiály rády dýchají a nabývají svého původního tvaru; pokud budete postupovat podle našich tipů pro péči, můžete prodloužit životnost vaší postele.

Chcete-li prodloužit životnost vaší matrace, stačí dodržovat dva jednoduché tipy:
Při každé výměně povlečení otočte horní matraci
Každé 3-4 měsíce otočte hlavní matraci

Správná údržba matrací Riva Casa je tak snadná!


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Luxusní matrace Riva Casa Luxury Máte-li dotaz na produkt Luxusní matrace Riva Casa Luxury, můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty

Topper Standard Topper Standard
Od 21.900,-
Topper Luxury Topper Luxury
Od 33.900,-
Luxusní matrace Riva Casa Luxury Luxusní matrace Riva Casa Luxury TOP produkt
Od 120.900,-
Collection DAS Collection DAS
Od 2.500,-