Legend Legend Legend Legend

Legend

Od 108.000 Kč s DPH

Vyberte rozměry produktu
 
0

          Náš model Legend je určen všem, kteří touží po všech benefitech opravdové ruční výroby spojených s jedinečným pocitem odpočinku. Složení matrace poskytuje přesnou a nezbytnou podporu, dokonale se přízpůsobí rozložení váhy Vašeho těla.

          Vrchní část je extrémně přizpůsobivá a zajišťuje maximální pohodlí tím, že se dokonale přizpůsobí tvaru Vašeho těla a brání vzniku tlakových bodů na běžných místech jako jsou: lokty, boky a ramena.

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126 nebo +420-775 857 090


Matrace Legend je vrcholným symbolem luxusu a komfortu, který si zasloužíte pro svůj dokonalý spánek. S jejím výjimečným designem a prvotřídními materiály nabízí matrace jedinečný zážitek, který překoná veškerá očekávání.

Tato matrace je vyrobena s maximální péčí a precizností. Její jádro tvoří inovativní technologie, které zaručí optimální podporu a vyvážené rozložení váhy po celé ploše matrace. Přitom se dokonale přizpůsobuje tvaru Vašeho těla a poskytne vynikající odlehčení tlaku na běžných částech Vašeho těla (lokty, ramena, boky), což vám umožňí relaxovat komfortněji a regenerovat rychleji.

Díky použití nejkvalitnějších materiálů matrace zajistí ideální mikroklima pro Váš spánek. Prodyšný povrch matrace optimalizuje termoregulaci, udržuje příjemnou teplotu a minimalizuje pocení. Navíc, antibakteriální vlastnosti materiálů předcházejí vzniku plísní a nepříjemného zápachu.

Legend je nejenom o bezkonkurenčním pohodlí, ale také o neodolatelném luxusu. Její elegantní a sofistikovaný design je svědectvím exkluzivity a vkusu. Každý detail byl pečlivě promyšlen, aby splnil Vaše nejvyšší nároky na styl a estetiku.

Užijte si dokonalý spánek a probuďte se každé ráno s pocitem osvěžení a energie. Matrace Legend je skutečným klenotem, který zharmonizuje Váš odpočinek a doplní Váš interiér nezapomenutelnou elegancí.

Investujte do matrace Legend a prožijte neustálý sen o dokonalém spánku.

Vaše tělo a mysl si to zaslouží!


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Legend Máte-li dotaz na produkt Legend, můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty