Orlando Orlando Orlando Orlando

Orlando

Od 53.000 Kč s DPH

Vyberte rozměry produktu
 
0

          Vynikající vlastnosti modelu Orlando jsou z velké části dány kombinací přírodních vláken a pružinového jádra s latexem. Díky vynikající elasticitě latexu tento model poskytuje neuvěřitelný komfort, díky kterému se do své postele budete těšit každý den.

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126 nebo +420-775 857 090


Vstupte do světa nebeského spánku s naší úchvatnou matrací "Orlando". Je to mistrovské dílo komfortu, které si zaslouží místo ve Vaší ložnici. Představte si, jak se každý večer ponoříte do dokonalého odpočinku a ráno se probouzíte s novou energií a vitalitou.

Každá část Vašeho těla bude obklopena jemností a péčí, kterou si zaslouží. Cítit se pohodlně a odpočatě po celou noc je prioritou. Díky antibakteriálním a antiplísňovým vlastnostem bude matrace vždy čistá a svěží. Žádné nepříjemné zápachy nebo bakterie, jen čistý a zdravý spánek.

Matrace Vás v létě příjemně ochladí a v zimě poskytne útulné teplo. Každá matrace je ručně vytvořena mistrem svého řemesla. Jejich pečlivá práce a preciznost se odráží v každém švu a propíchnutí. 

 

 

 


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Orlando Máte-li dotaz na produkt Orlando, můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty