Malö Malö Malö

Luxusní postel Malö

Od 249.000 Kč s DPH

cena uvedena za rozměr: 180x200

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126 nebo +420-775 857 090


Malö Norská jednoduchost s jediněčným pocitem luxusu jako v kontinentální posteli

Naše nejpopulárnější rámová postel, Malö, má nejdůmyslnější systém pružin, který ve Vás zanechá stejný pocit jako naše Kontinentální postele - nádherný pocit beztíže.

Bez ohledu na to, jak v posteli ležíte, taštičkovité pružiny se absolutně přizpůsobí Vašemu tělu díky celistvému systému taštičkových pružin. Kvůli jediněčným vlastnostem přizpůsobení a hloubce postele, pružiny dokonale kopírují Vaše obrysy těla a sledují sebemenší pohyb v posteli.

Fakta

Malö má na povrchu měkkou svrchní matraci, která je vyplněna bavlnou/letní strana, vlnou/zimní stana a talalay latex uprostřed. Povrchová matrace je praktická k použití celoročně. Výška 7,5 cm.

Látky

Naše postele vyrábíme v několika standardních barvách, béžová, světlešedá, tmavěšedá, tmavěhnědá a černá. Postele jsou vystaveny většinou v originálních barvách jak na obrazcích tak i v obchodech. Cena je stejná pokud si zvolíte postel i v jiném barevném provedení


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Luxusní postel Malö Máte-li dotaz na produtk Luxusní postel Malö, můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty

Luxusní postel Malö Luxusní postel Malö Novinka
Od 249.000,-
Luxusní postel Koster Luxusní postel Koster Novinka
Od 223.000,-