Koster Koster Koster

Luxusní postel Koster

Od 223.000 Kč s DPH

cena uvedena za rozměr: 180x200

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126 nebo +420-775 857 090


Koster Má čistý, minimalistický vzhled s chladnou Skandinávskou osobností

Koster je náš základní model se všemi vlastnostmi, které charakterizují naše postele - fantastická přizpůsobivost, jemné zpracování a náš patentovaný obrysový taštičkovitý systém Carpe Diem Beds. Koster je ručně vyráběná našimi zkušenými řemeslníky z nejkvalitnějších materiálů jako je vlna, bavlna, přírodní talalay latex, skandinávská ocel nebo švédská borovice

Když se rozhodnete pro postel Koster, zajistíte si krásné, pohodlné a cenově dostupné lůžko, které ve Vás probudí touhu po odpočineku na celá léta.

Fakta

Vrchní matrace Prestige je plna přírodního Talalay latexu. Jeho strečový potah v bílé barvě s černým kontrastním lemováním je odnímatelný a omyvatelný při 60 ° C.
Výška vrchní matrace je 5 cm.

Látky

Naše postele vyrábíme v několika standardních barvách, béžová, světlešedá, tmavěšedá, tmavěhnědá a černá. Postele jsou vystaveny většinou v originálních barvách jak na obrazcích tak i v obchodech. Cena je stejná pokud si zvolíte postel i v jiném barevném provedení


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Luxusní postel Koster Máte-li dotaz na produtk Luxusní postel Koster, můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty

Luxusní postel Malö Luxusní postel Malö Novinka
Od 249.000,-
Luxusní postel Koster Luxusní postel Koster Novinka
Od 223.000,-