Luxusní postele pro kvalitní spánek - galerie inspirací

Carpe Diem Beds of Sweden

Skvělé dny začínají v noci, kvalitním spánkem! Carpe Diem Beds of Sweden je značka luxusních postelí, které jsou vyráběny z přírodních materiálů v nadčasovém designu. Společnost byla založena v roce 1995 a od té doby se stala jedničkou v kvalitě vyrobených postelí ve Skandinávii. Hlavní sídlo společnosti, stejně jako její dílny, se nachází v malém městě Lysekil. Postele a postelové doplňky Carpe Diem Beds jsou osvědčenou a oblíbenou značkou v zemích jako Norsko, Belgie, Nizozemsko, Dánsko, Finsko, Francie, Švýcarsko, Španělsko a také Velká Británie. Mimo Evropu pak například ve Spojených arabských emirátech, Kuwaitu, Saudské Arábii a Austrálii.

Postele Carpe Diem Beds přinášejí ten pravý spánek který je zapotřebí k regeneraci fyzických a psychických sil lidem na celém světě.

Eichholtz Collection

Holandská firma Eichholtz je pro vaší představu společnost s historií počítanou na desetiletí. Jejím zakladatelem je Theo Eichholtz (1967), který se po ukončení střední školy a vojenské služby, rozhodl cestovat se svým kamarádem Aukem Wichersem po vzdálených zemích. Na svých cestách se setkávali s originálním a krásným nábytkem, který byl jejich společnou vášní a vyjadřoval hlavně prostředí ve kterém by sami chtěli žít. Pokračování je jednoduché jak sám dnes říká, už pouze historie! Pod vlajkou firmy Eichholtz BV, začal dovážet a prodávat exotický nábytek, osvětlení a krásné doplňky. Vše začalo v Indonesii, ale dnes se jeho pole působnosti rozšířilo i do dalších exotických zemí jako je Barma, Indie, Čína i Thajsko. Nyní má firma Eichholtz více než 50 zaměstnanců, prodává nábytek a doplňky po celém světě a jeho přítel Auke Wichers je stále jeho pravou rukou..