Jak se spí na luxusní posteli? Zde se to dozvíte.

 

Postele Carpe Diem Beds of Sweden

 

Spánek je velmi zásadní pro Váš celý den. Dobrý spánek dodá Vašemu tělu regeneraci a kvalitní prožití spánkových cyklů, které jsou potřebné pro Váš celkový pocit obnovy a odpočinutí po ránu. Hluboký spánek revitalizuje tělo a snový spánek podporuje mozkovou činnost. Správná kvalitní postel by měla uvolňovat tlak tak, aby nezabraňovala krevní cirkulaci v oběhovém systému. To je jeden z důvodů proč je postel velmi důležitý prvek ve vašem životě. Naši zkušení řemeslníci to vědí. Pracují s vynikající péčí a každá etapa montáže je přísně kontrolována. Každá část našich luxusních postelí je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, bavlna, vlna, přírodní Vita Talayla-latex a rámy ze švédské borovice,

Vše je pečlivě vybíráno, aby Vám naše postele poskytly ty nejlepší dny.


PRO NÁS JE POSTEL UMĚLECKÉ DÍLO

Všichni naši řemeslníci se podepisují na své vytvořené postele. Poskytujeme 20-letou záruku proti prasknutí pružin a rámů. Dáváme 5-letou záruku na motorizované části našich polohovacích postelí. Ale vaše nová postel z Carpe Diem bude téměř jistě pokračovat v přínášení radosti do vašeho života mnohem déle.

Spánek, který zažijete v posteli Carpe Diem, Vám jiná postel nesposkytne.

 

 

 


SCHVÁLENÉ ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍM

Naše modely nesou Nordickou "Labuť" (eco-label). To znamená, že je v souladu s požadavky pro dopady na životní prostředí během celé tvorby postele. Dřevo, které se používá v našich postelích nepochází z vypleněných lesů, pouze z ekologicky schváleného lesního hospodářství. Vše, co děláme, je s ohledem na životní prostředí. Naše Nordická "Labuť" je ekoznačkou pro postele, které jsou trvale vysoké kvality a představují ochranu životního prostředí a udržitelné spotřeby.

Takže opravdu můžete spát s klidným svědomím v našich luxusních postelích Carpe Diem, vyrobených pouze z přírodních materiálů.


CARPE DIEM BEDS OF SWEDEN

Carpe Diem luxury beds - luxusní švédské postele, vyráběné ve Švédsku pouze z přírodních materiálů. Firma byla založena v roce 1995  v Lysekilu na západním pobřeží Švédska. Naše postele a doplňky jsou k dispozici u prodejců ve dvaceti zemích po celém světě. Jinými slovy, Carpe Diem postele dávají spoustě lidem na celém světě dobrou noc.