Peřina ENGMO DUN - Louise Peřina ENGMO DUN - Louise Peřina ENGMO DUN - Louise Peřina ENGMO DUN - Louise Peřina ENGMO DUN - Louise Peřina ENGMO DUN - Louise Peřina ENGMO DUN - Louise Peřina ENGMO DUN - Louise Peřina ENGMO DUN - Louise Peřina ENGMO DUN - Louise

Luxusní peřina ENGMO DUN - Louise

Od 20.700 Kč s DPH

Vyberte rozměry produktu
 
0

ENGMO DUN Peřiny 150x210 a 220x220cm

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126 nebo +420-775 857 090


Louise je jednou z našich jemnějších peřin a obsahuje dobře vyváženou směs kajky a husího peří. V kombinaci Victoria a Astrid – 9 % islandského kajového prachového peří a 91 % husího prachového peří – poskytuje měkoučký pocit a správné množství tepla.
Deka je ušita z nejjemnějšího bavlněného batistu s paspulí a výšivkou
 

CERTIFIKACE:

STANDARD 100 by OEKO-TEX® třídy I znamená, že vaše přikrývka nebo polštář je bez chemikálií. Doporučeno pro kojence.

NOMITE zajišťuje, že se do přikrývky nebo polštáře nedostanou žádní roztoči.

Downafresh® greenLine je zárukou, že prachové peří ve vaší přikrývce nebo polštáři je vyprané a vysušené podle mezinárodních pravidel a neobsahuje nežádoucí mikroorganismy nebo viry.

European Down and Feather Association (EDFA) schválila naši laboratoř, kde neustále kontrolujeme kvalitu a standard.

amfori BSCI (Business Social Compliance Initiative) je organizace, která pracuje na zlepšení pracovních podmínek a procesů udržitelnosti se společnostmi v Evropě.


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Luxusní peřina ENGMO DUN - Louise Máte-li dotaz na produkt Luxusní peřina ENGMO DUN - Louise , můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty