Postel Sandó Postel Sandó Postel Sandó

Luxusní postel Sandö

Od 260.000 Kč s DPH

Vyberte rozměry produktu
 
0

cena uvedena za rozměr: 180x200cm, bez čela

Tvrdosti: soft, medium, firm

Výška postele (s povrchovou matrací): 55cm

Doporučená výška postelových nohou: 13cm

 

Sandö je naše nejoblíbenější klasická kontinentální postel od značky Carpe Diem. Kombinace tří jedinečných pružinových systémů dělá z Sandö vrchol pohodlí. Tato luxusní postel vám pomůže spát jako nikdy předtím.


Mezi horními a spodními pružinami má Sandö střední vrstvu pružin: vzduchovou kapsičku. Tato vrstva umožňuje, aby se postel lépe přizpůsobila vašemu tělu a zároveň poskytla ještě větší stabilitu.

Toto lůžko obsahuje náš patentovaný systém Contour Pocket System a naši "nadnášející" Visco Elastic Bottom vrstvu. Náš patentovaný systém Contour Pocket System pracuje na povrchu postele, přizpůsobuje se každému obrysu těla pro co nejlepší oporu a umožňuje vašim svalům plně regenerovat. Dále je v posteli náš další patent - Visco elastic bottom vrstvu - tlumí tlak od nejtvrdších pracovních pružin, aby netlačil zpět proti vašemu tělu. Tím se vytvoří lepší trvalý krevní oběh, který vám umožní nerušeně spát delší dobu v noci a zvyšuje tak vaše šance na sladký hluboký spánek.

Ručně vyráběné v Lysekilu ve Švédsku.

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126 nebo +420-775 857 090


Sandö

Postel Sando je neuvěřitelně příjemná kontinentální postel, která má všechny tři pružinové systémy, které zkvalitňují váš spánek a kvalitu vašeho životního stylu o další stupeň. Účelem dvojího kapsičkovitého pružinového systému ve středu matrace zaručuje vyšší uvolnění částí vašeho těla, jako jsou ramena a kyčelní klouby. Výška pružinového systému postele Sando přináší krásný pocit „beztíže" který opravdu stojí za to prožít. Postel Sando vám připraví fantastický spací komfort a zároveň je zajímavá svým nadčasovým designem.

Fakta

Sandö má na povrchu měkkou svrchní matraci, která je vyplněna bavlnou/letní strana, vlnou/zimní stana a talalay latex uprostřed. Povrchová matrace je praktická k použití celoročně. Výška 7,5-9 cm.

Látky

Naše postele vyrábíme v několika standardních barvách, béžová, světlešedá, tmavěšedá, tmavěhnědá a černá. Postele jsou vystaveny většinou v originálních barvách jak na obrazcích tak i v obchodech. Cena je stejná pokud si zvolíte postel i v jiném barevném provedení


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Luxusní postel Sandö Máte-li dotaz na produkt Luxusní postel Sandö, můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty

Luxusní postel Sandö Luxusní postel Sandö Skladem TOP produkt
Od 260.000,-
Luxusní postel Malö Luxusní postel Malö Novinka
Od 230.000,-
Luxusní postel Koster Luxusní postel Koster Novinka
Od 225.000,-
Classic Aluminium Classic Aluminium TOP produkt
Od 7.000,-
Classic Black Classic Black
Od 7.000,-
Classic Copper Classic Copper
Od 7.000,-
Cylinder Oak Cylinder Oak
Od 1.900,-
Cylinder Black Cylinder Black
Od 1.900,-
Lod Black Lod Black
Od 7.700,-
Lod Brass Lod Brass
Od 14.500,-