Marstrand Marstrand

Luxusní postel Marstrand

Od 370.000 Kč s DPH

cena uvedena za rozměr: 180x210

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126, +420-775 857 090


Marstrand

Polohovací postel Marstand je stejně krásná, jako i chytrá postel. Vybavená je mimo jiné i podporou bederní páteře, která vám připraví extra oporu, když sedíte v posteli. Postel jednoduše ovládáte s bezdrátovým ovladačem. Příjemná Marstrand je samozřejmě značená pečetí labutě Svanenmarkt. Postel má moderní čalounění a moderní kovové nohy.

Krásná postel na pohled a úžasná na odpočinek – Marstrand vám připraví příjemnější chvíle vašeho života.

Fakta

Marstrand má na povrchu měkkou svrchní matraci, která je vyplněna bavlnou/letní strana, vlnou/zimní stana a talalay latex uprostřed. Povrchová matrace je praktická k použití celoročně. Výška 9 cm.

Látky

Naše postele vyrábíme v několika standardních barvách, béžová, světlešedá, tmavěšedá, tmavěhnědá a černá. Postele jsou vystaveny většinou v originálních barvách jak na obrazcích tak i v obchodech. Cena je stejná pokud si zvolíte postel i v jiném barevném provedení.


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Luxusní postel Marstrand Máte-li dotaz na produtk Luxusní postel Marstrand , můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty

Luxusní postel Malö Luxusní postel Malö Novinka
Od 249.000,-
Luxusní postel Koster Luxusní postel Koster Novinka
Od 223.000,-