Marstrand Marstrand

Luxusní postel Marstrand

Od 370.000 Kč s DPH

Cena uvedena za rozměr: 180x210 cm

Tvrdosti: Soft, medium, firm

Výška postele ( s povrchovou matrací): 52 cm

Doporučená výška postelových nohou: 17 cm

Marstrand má volitelnou bederní opěrku, kterou lze upravit pro větší pohodlí, když si chcete sednout v posteli, číst knihu nebo pít ranní kávu. Všechny funkce postele můžete ovládat pomocí dálkového ovladače. Uložte si své oblíbené pozice, abyste se mohli snadno přizpůsobit své optimální polohy ve dne i v noci.

Marstrand má nadčasový design s příjemným nočním světlem. Díky našemu patentovanému systému Contour Pocket System se toto lůžko tvaruje podle vašich obrysů těla pro co nejlepší oporu a odlehčení tlaku.

Ručně vyráběné v Lysekil ve Švédsku.

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126 nebo +420-775 857 090


Marstrand

Polohovací postel Marstand je stejně krásná, jako i chytrá postel. Vybavená je mimo jiné i podporou bederní páteře, která vám připraví extra oporu, když sedíte v posteli. Postel jednoduše ovládáte s bezdrátovým ovladačem. Příjemná Marstrand je samozřejmě značená pečetí labutě Svanenmarkt. Postel má moderní čalounění a moderní kovové nohy.

Krásná postel na pohled a úžasná na odpočinek – Marstrand vám připraví příjemnější chvíle vašeho života.

Fakta

Marstrand má na povrchu měkkou svrchní matraci, která je vyplněna bavlnou/letní strana, vlnou/zimní stana a talalay latex uprostřed. Povrchová matrace je praktická k použití celoročně. Výška 9 cm.

Látky

Naše postele vyrábíme v několika standardních barvách, béžová, světlešedá, tmavěšedá, tmavěhnědá a černá. Postele jsou vystaveny většinou v originálních barvách jak na obrazcích tak i v obchodech. Cena je stejná pokud si zvolíte postel i v jiném barevném provedení.


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Luxusní postel Marstrand Máte-li dotaz na produtk Luxusní postel Marstrand , můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty

Luxusní postel Malö Luxusní postel Malö Novinka
Od 249.000,-
Luxusní postel Koster Luxusní postel Koster Novinka
Od 223.000,-