Marstrand Luxusní postel Marstrand Luxusní postel Marstrand Luxusní postel Marstrand Luxusní postel Marstrand Luxusní postel Marstrand Luxusní postel Marstrand Luxusní postel Marstrand Luxusní postel Marstrand

Luxusní postel Marstrand

Od 395.000 Kč s DPH

Vyberte rozměry produktu
 
0

Cena uvedena za rozměr: 180x210 cm, bez čela

Tvrdosti: Soft, medium, firm

Výška postele ( s povrchovou matrací): 52 cm

Doporučená výška postelových nohou: 17 cm

Marstrand má volitelnou bederní opěrku, kterou lze upravit pro větší pohodlí, když si chcete sednout v posteli, číst knihu nebo pít ranní kávu. Všechny funkce postele můžete ovládat pomocí dálkového ovladače. Uložte si své oblíbené pozice, abyste se mohli snadno přizpůsobit své optimální polohy ve dne i v noci.

Ručně vyráběné v Lysekil ve Švédsku.

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126 nebo +420-775 857 090


Marstrand

Polohovací postel Marstand je stejně krásná, jako i chytrá postel. Vybavená je mimo jiné i podporou bederní páteře, která vám připraví extra oporu, když sedíte v posteli. Postel jednoduše ovládáte s bezdrátovým ovladačem. Příjemná Marstrand je samozřejmě značená pečetí labutě Svanenmarkt. Postel má moderní čalounění a moderní kovové nohy.

Marstrand má nadčasový design s příjemným nočním světlem. Díky našemu patentovanému systému Contour Pocket System se toto lůžko tvaruje podle vašich obrysů těla pro co nejlepší oporu a odlehčení tlaku.

Krásná postel na pohled a úžasná na odpočinek – Marstrand vám připraví příjemnější chvíle vašeho života.

Fakta

Marstrand má na povrchu měkkou svrchní matraci, která je vyplněna bavlnou/letní strana, vlnou/zimní stana a talalay latex uprostřed. Povrchová matrace je praktická k použití celoročně. Výška 9 cm.

Látky

Naše postele vyrábíme v několika standardních barvách, béžová, světlešedá, tmavěšedá, tmavěhnědá a černá. Postele jsou vystaveny většinou v originálních barvách jak na obrazcích tak i v obchodech. Cena je stejná pokud si zvolíte postel i v jiném barevném provedení.


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Luxusní postel Marstrand Máte-li dotaz na produkt Luxusní postel Marstrand , můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty

Luxusní postel Sandö Luxusní postel Sandö Skladem TOP produkt
Od 260.000,-
Luxusní postel Malö Luxusní postel Malö Novinka
Od 230.000,-
Luxusní postel Koster Luxusní postel Koster Novinka
Od 225.000,-
Classic Aluminium Classic Aluminium TOP produkt
Od 7.000,-
Classic Black Classic Black
Od 7.000,-
Classic Copper Classic Copper
Od 7.000,-
Cylinder Oak Cylinder Oak
Od 1.900,-
Cylinder Black Cylinder Black
Od 1.900,-
Lod Black Lod Black
Od 7.700,-
Lod Brass Lod Brass
Od 14.500,-