Skaftö Skaftö

Luxusní postel Skaftö

Od 325.000 Kč s DPH

Vyberte rozměry produktu
 
0

Cena uvedena za rozměr: 180x200cm, bez čela

Tvrdosti: soft, medium, firm

Výška postele (s povrchovou matrací): 63cm

Doporučená výška postelových nohou: 13cm

Skaftö je naše nejexkluzivnější kontinentální postel, určená pro ty, kteří potřebují maximální flexibilitu.

Luxusní postel  Skafö má vestavěnou zadní podporu - jeden z našich pěti patentů. Nastavitelná střední část zajišťuje, že vyhoví všem vašim potřebám. Pohyblivá střední část vám pomůže dosáhnout dokonalého zarovnání vašich boků a ramenou, bez ohledu na výšku nebo hmotnost. Skaftö obsahuje náš jedinečný a patentovaný systém Contour Pocket System pro maximální odlehčení tlaku a je optimální volbou pro ty, kteří by chtěli úplnou kontrolu nad jejich polohou.

Skaftö přichází s bezdrátovým dálkovým ovládáním a LED osvětlením pod postelí, které slouží jako jemné noční světlo.

Ručně vyráběné v Lysekil, Švédsko.

Pro více informací můžete volat
+420-775 566 126 nebo +420-775 857 090


Skaftö

Nastavitelná kontinentální postel, která vám připraví neuvěřitelný komfort, který předčí vaše očekávání. Spodní část je vedle pružinového systému vybavena i speciálními pružinami, díky nimž se spolu s novým patentovaným pružinovým švédským systémem stává postel Skafto maximálně pohodlná. Svrchní pružiny se dokonale přizpůsobí každé křivce vašeho těla a uleví mu od napětí v bederní a krční části. Těžší části Vašeho těla aktivují dva spodní pružinové systémy postele. Díky této skvělé spolupráci mezi různými pružinovými systémy je postel vždy měkká a poddajná a zároveň tělu poskytuje veškerou potřebnou podporu bederní páteře, kterou můžete sami dle svých potřeb regulovat.

 

Fakta

Skaftö má na povrchu měkkou svrchní matraci, která je vyplněna bavlnou - letní strana, vlnou - zimní stana a Talalay latex uprostřed. Povrchová matrace je praktická k použití celoročně. Výška 7,5-9 cm.

Látky

Naše postele vyrábíme v několika standardních barvách: béžová, světlešedá, tmavěšedá, tmavěhnědá a černá. Postele jsou vystaveny většinou v originálních barvách jak na obrazcích tak i v obchodech. Cena je stejná pokud si zvolíte postel i v jiném barevném provedení.


* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Informace o zpracování osobních údajů
Zaslat dotaz na produkt Luxusní postel Skaftö Máte-li dotaz na produkt Luxusní postel Skaftö, můžete využít tento formulář. S informacemi Vás budeme kontaktovat co nejdříve na zadaný telefon, nebo e-mail.

Podobné produkty

Luxusní postel Sandö Luxusní postel Sandö Skladem TOP produkt
Od 260.000,-
Luxusní postel Malö Luxusní postel Malö Novinka
Od 230.000,-
Luxusní postel Koster Luxusní postel Koster Novinka
Od 225.000,-
Classic Aluminium Classic Aluminium TOP produkt
Od 7.000,-
Classic Black Classic Black
Od 7.000,-
Classic Copper Classic Copper
Od 7.000,-
Cylinder Oak Cylinder Oak
Od 1.900,-
Cylinder Black Cylinder Black
Od 1.900,-
Lod Black Lod Black
Od 7.700,-
Lod Brass Lod Brass
Od 14.500,-